ostrołęcki klub karate kyokushin

Udane występy zawodników OKKK na turniejach krajowych

19 październik 2013 r. był kolejnym dniem świetnych występów naszych karateków na arenie krajowej. Wzięliśmy udział w dwóch bardzo ważnych imprezach sezonu.

W Zielonce pod Warszawą odbył się VI Gala Kyokushin Cup. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin, w kategorii -80kg reprezentował senpai Marcin Dąbrowski.
W kategorii Marcina startowało 8 zawodników. Po pasjonujących pojedynkach wywalczył I miejsce ! Stoczył walki z Patrykiem Olewniakiem z Józefowa, Marcelem Rudzkim z Sosnowca. W walce finałowej, po dogrywce pokonał Dawida Peteckiego z Wrocławia.

Drugim turniejem był OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CHEŁM. Z naszego Klubu wzięła udział liczna 13 osobowa ekipa.

W zawodach wzięło udział 185 zawodników. Na 13 drużyn z całego kraju zajęliśmy bardzo dobre V miejsce drużynowo. Poszczególni zawodnicy zajmowali następujące lokaty: