ostrołęcki klub karate kyokushin


ZIMOWA SZKOŁA KARATE 2019

Tradycyjnie podczas ferii zimowych Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin wybrał się do najwyżej położonej miejscowości w Polsce – Ząb. Odbyła się tam w dniach od 02 do 08 lutego – Zimowa Szkoła Karate. Przebywaliśmy w ośrodku DW ZBÓJNIK, który jest odpowiednio przygotowany do prowadzenia zajęć karate.

Tygodniowy pobyt w górach był przygotowaniem do kolejnego pełnego wyzwań sezonu. Każdy dzień rozpoczynał się rozruchem na świeżym powietrzu oraz trzema treningami w ciągu dnia.

Oczywiście pobyt na Zimowej Szkole Karate to również czas wolny i rozrywka oraz inne ciekawe zajęcia dla uczestników. Odbywaliśmy wyprawy na stoki górskie, gdzie doskonaliliśmy naszą jazdę na nartach. Odwiedzaliśmy zimową stolicę Polski Zakopane.
W czasie wolnym mieliśmy również możliwość zwiedzania oraz pogrania w bilarda i ping-ponga. Obyła się dyskoteka i spotkanie przy grillu. Nasi karatecy przygotowali i przedstawili na koniec obozu krótkie zabawne przedstawienia.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Zimowej Szkoły Karate, a tymczasem jesteśmy już myślami przy kolejnej wyprawie na Letnią Szkołę Karate, która odbędzie w okresie wakacyjnym.

OSU!