ostrołęcki klub karate kyokushin


Turniej OKKKK z okazji Dnia Dziecka za nami!

111 zawodniczek i zawodników rywalizowało w turnieju z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym dla najmłodszych adeptów karate z Naszego Klubu. Do rywalizacji w zawodach przeprowadzonych w sali sportowej SP nr 6 przystąpili zawodnicy z Myszyńca, Pułtuska, Troszyna, Lelisa, Olszewo-Borek, Krasnosielca, Baranowa i Ostrołęki. Turniej odbył się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.

W swoich kategoriach najlepszymi zawodnikami okazali się: Szymon Niziński, Jakub Kulas, Szymon Dynak, Błażej Lesiński, Dominik Olszewski, Hubert Gniazdowski, Dominik Pędzich, Paweł Banderowicz, Mateusz Ślaski, Patryk Wekwejt, Natalia Wekwejt, Konrad Szlachetka, Piotr Banderowicz, Albert Kosiorek, Adrian Drężek, Paweł Goździewski, Szymon Borkowski, Piotr Wiśnik, Adam Brodowski, Mateusz Kukuć i Antoni Staniszewski.

W swoich kategoriach najlepszymi zawodniczkami zostały: Maja Posobiec, Julita Wilczyńska, Daria Długołęcka, Martyna Górska i Aleksandra Kukuć.

Najlepszymi zawodnikami z miasta zostali wybrani Daria Długołęcka i Mateusz Kukuć, którzy odebrali puchary z rąk prezydenta Janusza Kotowskiego i wiceprezydenta Grzegorza Płochy. Najlepszymi zawodnikami z powiatu zostali Martyna Górska i Szymon Niziński, którzy odebrali puchary ufundowane przez starostę Stanisława Kubła. Specjalne wyróżnienie dla najmłoszego zawodnika turnieju trafiło do Igora Rykowskiego.

GALERIA ZDJĘĆ
źródło: moja-ostroleka.pl
Gratulujemy OSU!