ostrołęcki klub karate kyokushin


STYPENDIA SPORTOWE DLA ZAWODNIKÓW OKKK!

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik wręczył naszym czterem zawodnikom stypendia sportowe za wysokie wyniki w zmaganiach karate kyokushin na szczeblu krajowym i europejskim:


🔘 Julita Sęk – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin – stypendium w wysokości 400 zł miesięcznie – osiągnięcia: brązowy medal w 34. Wagowych Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin w kumite w kategorii juniorki -55 kg, srebrny medal w Międzynarodowym Turnieju IKO Podlasie Cup, brązowy medal w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego, srebrny medal w zawodach Pucharu Polski.


🔘 Beata Opęchowska – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin – stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie – osiągnięcia: uzyskanie mistrzowskiej klasy sportowej, srebrny medal w kumite +65 kg indywidualnie seniorek na Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin, srebrny medal w kumite na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego.


🔘 Dominika Pyskło – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin – stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie – osiągnięcia: uzyskanie mistrzowskiej klasy sportowej, złoty medal w kumite do 60 kg indywidualnie juniorek na Akademickich Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin, srebrny medal w kumite i kata na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego.


🔘 Paweł Goździewski – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin – stypendium w wysokości 300 zł miesięcznie – osiągnięcia: osiągnięcia: brązowy medal Mistrzostw Polski w kat. kumite juniorów młodszych do 60 kg, brązowy medal w zawodach Pucharu Polski Kyokushin Karate do 60 kg, złoty medal w kumite podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin, srebrny medal w kumite w Międzynarodowym Turnieju IKO Podlasie Cup.


Dziękujemy Łukasz Kulik – Prezydent Miasta Ostrołęki za wyróżnienie naszych karateków!