ostrołęcki klub karate kyokushin

OKKK w czołówce na Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego !

Mistrzostwa_Makroregionu

10 marca 2012 r. w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski Makroregionu Wschodniego w karate Kyokushin. Z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wystartowało ośmiu zawodników.

W turnieju startowało 149 zawodników z 30 ośrodków. OKKK drużynowo uplasował się w ścisłej czołówce zajmujące bardzo wysokie 6 miejsce.

W kategorii senior Emilia Płasczyńska w wadze +65 kg zajęła I miejsce w kumite, natomiast w kata uplasowała na II miejscu. Została również wybrana najlepszą zawodniczą całego turnieju.

Katarzyna Mierzejek w wadze -55 kg zajęła w kumite III miejsce, przegrywając nieznacznie po pięknej walce z obecną mistrzynią Polski i zwyciężczynią tej kategorii wagowej Agnieszką Winek.

Marcin Dąbrowski, również w kategorii senior, w wadze do 80 kg zajął III miejsce w kumite.

W kategorii junior Dawid Mierzejewski zajął III miejsce w kata.

Na wysokim miejscu uplasowała się Kaczyńska Dorota, w kategorii senior, w kata zajęła IV miejsce.

Ponadto na zawodach bardzo dobrze zaprezentowała reszta naszych junorek: Karaś Aleksandra, Ewelina Przeżdziecka i Natalia Ruszczyk, które odpadły w ćwierćfinałach, po bardzo dobrych walkach.