ostrołęcki klub karate kyokushin


Noworoczne zmagania naszych karateków

13 styczeń 2019 roku zmagaliśmy się w różnych konkurencjach karate, w wesołej i rodzinnej atmosferze, podczas Noworocznego Turnieju Karate Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Turniej odbył się w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. W zmaganiach udział wzięło blisko 150 karateków z wszystkich sekcji OKKK tj. Ostrołęki, Myszyńca, Olszewo-Borek, Lelisa, Baranowa, a także Pułtuska, Przasnysza i Mławy.

Najmłodsi karatecy zmierzyli się w walkach z cieniem oraz walkach reżyserowanych. Nieco starszych czekały zmagania w kata i kumite.

Podczas spotkania mieliśmy zaszczyt gościć między innymi władze miasta, powiatu ostrołęckiego oraz urzędu marszałkowskiego. Obecni byli m.in.: prezydent miasta Łukasz Kulik, wiceprezydent Maciej Kleczkowski, dyrektor delegatury urzędu marszałkowskiego Mariusz Popielarz oraz wicestarosta powiatu ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski, przewodniczący rady powiatu Piotr Liżewski   i radny Miasta Ostrołęki Grzegorzem Milewskim.

Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki oraz Starosty Powiatu Ostrołęckiego.

Dla młodych karateków czekały puchary, medale i nagrody rzeczowe. Tradycyjnie przygotowany został bardzo duży i smaczny tort przez piekarnię SEZAM z Baranowa oraz kawa i napoje od firmy KAWA 365.

ZDJĘCIA:

https://zdjecia.moja-ostroleka.pl/a/16755/noworoczny-turniej-ostroleckiego-klubu-karate-kyokushin

https://www.facebook.com/OKKK-Ostro%C5%82%C4%99cki-Klub-Karate-Kyokushin-180360265332039/

OSU!

źródło: moja-ostroleka.pl