ostrołęcki klub karate kyokushin


Aktualności

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2022, życzy Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin

 

więcej

Julita i Paweł laureatami Nagrody Okolicznościowej Starosty Ostrołęckiego

We wtorek 21 grudnia z rąk Stanisława Kubła nasi zawodnicy, Julita Sęk i Paweł Goździewski odebrali gratulacje i Nagrody Okolicznościowe Starosty Ostrołęckiego.

więcej

Julita Sęk nagrodzona przez Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika

17 grudnia prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik nagrodził sportowców oraz trenerów reprezentujących nasze miasto, a osiągających wybitne wyniki.

więcej

XXXVII Puchar Polski seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików karate kyokushin Bydgoszcz 2021

18 grudnia zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w Pucharze Polski na który przybyło 405 zawodników z 88 klubów z całej Polski.

więcej

TURNIEJ Z OKAZJI 30-LECIA MKKK

11 grudnia 2021r. nasi młodzi zawodnicy wybrali się do stolicy na Turniej Karate Kyokushin z okazji 30-lecia Mazowieckiego Klubu Karate Kyokushin.

więcej

BIAŁOŁĘKA CUP

Dnia 4 grudnia 2021 roku odbył się Ogólnopolski Turniej karate kyokushin BIAŁOŁĘKA CUP, w którym wzięło udział ponad 300 zawodników z 30 klubów.

więcej

Julita Sęk trzecia w Europie!

34 Wagowe Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin, które odbyły się w dniach 13-14 listopada 2021 r. w Katowicach ponownie przejdą do historii ostrołęckiego sportu.

więcej

Międzynarodowy Turniej Podlasie Cup, Białystok 30.10.2021

 

30 października młodzi karatecy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wyruszyli do Białegostoku na Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Podlasie Cup.

 

więcej

I SANBON SEMINAR Ostróda 2021

23 października odbył się I SANBON SEMINAR Ostróda 2021, który zgromadził ponad 200 uczestników z 22 klubów naszego kraju oraz Niemiec. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin podczas seminarium reprezentowali sensei Krzysztof Ślaski i sensei Radosław Sikora.

więcej

GOŹDZIEWSKI NA PODIUM!

16 października w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski Open i Kata, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin reprezentowali Aleksandra Abramczyk, Paweł Goździewski i Marcin Kaczmarczyk.

więcej

Strona 1 z 47123...2040...Ostatnia »