ostrołęcki klub karate kyokushin

Udany występ na Mistrzostwach Mazowsza

10363735_779381745525722_2098878468861640287_n

20 lutego 2016 roku w Józefowie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Okręgowego Związku Karate. Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin reprezentowało 12 zawodników. Zdobyliśmy 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal.

W zawodach wzięło udział 173 zawodników z 17 klubów.

Marci Dąbrowski w kategorii senior w wadze open zajął pierwsze miejsce pokonując przed czasem wszystkich zawodników.

Krajanowski Aleksander w kategorii junior zajął pierwsze miejsce w kata.

Szymon Niziński w wadze do 50 kg zdobył pierwsze miejsce wygrywając wszystkie walki przed czasem.

Norbert Duszak w kategorii młodzik w wadze do 60 kg po zaciętych walkach zajął drugie miejsce.

Maria Zielińska w kategorii młodzik w wadze do 45 kg zajęła trzecie miejsce.

Pozostali zawodnicy w większości startowali pierwszy raz na takiej rangi zawodach, mimo to toczyli wyrównane walki, przegrali swoje walki o wejście do strefy medalowej.

Opiekunem grupy był sensei Wiesław Orzoł, a jednym z sędziów sensei Radosław Sikora.